BALETKI - SKÓRA NATURALNA

BALETKI - EKO SKÓRA

NAPALCÓWKI

BODY GIMNASTYCZNE

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU SZKOŁY, PRZEDSZKOLA I INNE GRUPY ZORGANIZOWANE

Tak o nas piszą:

"******* R.E.W.E.L.A.C.J.A !!!!! Solidne i dobrze wykonane B.A.L.E.T.K.I. z naturalnej skóry ******** Szybka i dobrze zapakowana przesyłka ******** Dobry kontakt e-mailowy i telefoniczny ******** POLECAM sprzedającego !!!"

"Właśnie tak powinny wyglądać transakcje. Błyskawiczna przesyłka, świetna jakość towaru. Wszysto poszło pomyślnie i sprawnie. Gorąco polecam!"

Balet to taniec bardzo wymagający, dlatego niezbędne do jego wykonywania jest doskonałe przygotowanie techniczne, siła fizyczna, elastyczność ciała oraz nienaganna kondycja. Kolejnym bardzo ważnym czynnikiem wpływającym na taniec jest obuwie, które pozwala tancerzowi na wykonywanie skomplikowanych ewolucji.

Podstawowe obuwie, w jakim zaczyna się naukę tego tańca to tak zwane baletki. Cechuje je to, że są miękkie oraz bardzo dobrze przylegają do stopy. Mając na stopach założone baletki ma się wrażenie jakby było się boso, co ułatwia lepsze wyczucie podłoża.

Bardziej zaawansowane obuwie do tańca to tak zwane pointy - inaczej zwane baletkami twardymi. Ułatwiają stanie na palcach, ale należy pamiętać że taniec w tego typu baletkach bez odpowiedniego przygotowania technicznego grozi poważnymi kontuzjami.

Baletki miniatury

Projekt i realizacja Piotr Wojciechowski. All Rights Reserved.