BALETKI - SKÓRA NATURALNA

BALETKI - EKO SKÓRA

NAPALCÓWKI

BODY GIMNASTYCZNE

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU SZKOŁY, PRZEDSZKOLA I INNE GRUPY ZORGANIZOWANE

Tak o nas piszą:

"******* R.E.W.E.L.A.C.J.A !!!!! Solidne i dobrze wykonane B.A.L.E.T.K.I. z naturalnej skóry ******** Szybka i dobrze zapakowana przesyłka ******** Dobry kontakt e-mailowy i telefoniczny ******** POLECAM sprzedającego !!!"

"Właśnie tak powinny wyglądać transakcje. Błyskawiczna przesyłka, świetna jakość towaru. Wszysto poszło pomyślnie i sprawnie. Gorąco polecam!"

W naszej ofercie posiadamy baletki wykonane z naturalnej skóry oraz ze skóry syntetycznej (eko skóry), napalcówki oraz body gimnastyczne

Nasze baletki szyjemy z miękkiej skóry, która zapewnia wysoki komfort użytkowania. Wierzch baletek to skóra wybarwiona w pięciu kolorach - biały, czarny, różowy, beżowy oraz srebrny. Spód natomiast uszyty jest ze skóry wyprawionej w sposób, który zapobiega uślizgowi stopy na podłożu.
Wewnątrz baletek wszyta jest wkładka wykonana z bawełny oraz miękkiego lateksu - poprawiajacego komfort uzytkowania naszej baletki.

Baletki doskonale nadają się do tańca oraz do rytmiki. Polecamy nasze baletki także osobą, które uprawiają jogę oraz fitness. Dzieci natomiast bardzo chętnie noszą baletki do przedszkola, a dorośli używają baletek jako obuwie domowe.

Zapraszamy do galerii w celu obejrzenia kolekcji !

Projekt i realizacja Piotr Wojciechowski. All Rights Reserved.